Od 15. 1. 2024 poteka drugi del stavke zdravnikov in zobozdravnikov, ki bo trajal do sprejema sklepa o prenehanju stavke, ki ga sprejme glavni odbor FIDES, ali do sklenitve sporazuma o rešitvi stavkovnih zahtev.

V Zdravstvenem domu Brežice v času stavke zdravnikov in zobozdravnikov poteka delo nemoteno in po ustaljenih ordinacijskih časih, in sicer:

• v zobozdravstvenih ambulantah;
  • v dispanzerju za žene;
  • v dispanzerju medicine dela, prometa in športa.

V teh dejavnostih naročanje poteka na ustaljene in na spletni strani objavljene načine.

V ambulantah družinske medicine in otroško šolskih dispanzerjih delajo po predvidenem ordinacijskem času. Uporabniki naj se v primeru zdravstvenih težav obračajo na ambulante svojih izbranih osebnih zdravnikov, do katerih lahko dostopajo osebno.

Naročanje v času stavke zdravnikov v ambulantah družinske medicine in otroško šolskih dispanzerjih poteka po telefonu na številki: 07 49 91 470 ali po elektronski pošti na naslovu: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. .

Naročanje je na voljo v ordinacijskem času ambulant družinske medicine in otroško šolskih dispanzerjev od 7. ure do 20. ure od ponedeljka do četrtka in od 7. ure do 14. ure ob petkih.