Obveščamo vas, da bomo zaradi izvajanja gradbeno obrtniških del pri izgradnji prizidka k Zdravstvenemu domu Brežice zaprli glavni vhod zdravstvenega doma.

Začasni glavni vhod za uslužbence, uporabnike storitev in obiskovalce Zdravstvenega doma Brežice bo iz dosedanjega parkirišča za uslužbence.

Prosimo, da v prihodnje dosledno spoštujete naslednje ukrepe, ki pričnejo veljati od ponedeljka, 6. 3. 2023:

• dostop v zdravstveni dom bo možen le z zadnje strani zdravstvenega doma in bo označen z obvestilno tablo;
  • urejen bo dostop za gibalno ovirane osebe, ki uporabljajo vozičke;
  • na parkirišče pred vhodom bo dovoljen dovoz z avtomobilom izključno za gibalno ovirane osebe, za dostavna in reševalna vozila (enosmerna pot);
  • ob prihodu v zdravstveni dom vam bo zagotovljeno usmerjanje in pomoč pri transportu gibalno oviranih oseb;
  • parkirišč pred zdravstvenim domom (pri cvetličarni Žičkar) v času gradnje več ne bo mogoče uporabljati;

Spremenjeni režim vstopa v zdravstveni dom, parkiranja in dovoza bo trajal predvidoma eno leto.